Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

Eş Şehid İsmi Şerifi’nin Hikmeti

Aşk Duaları 27 Şubat 2019

Eş-Şehîd (c.c.) Esmasının Anlamı : Gözünden hiçbir şey kaçmayan, kendisinden hiç bir şey gizlenemeyen, bütün sırları bilen ve gören, kullarırının her yaptığını gören anlamındadır.

Fazileti ve faydaları :
* 5 vakit namazdan sonra 1000 kere ” Ya Şehîd celle celâlühû ” zikrine devam eden tarif edilemez derecede manevi zevklere nail olur.
* Her gün 1000 defa ” Ya Şehîd celle celâlühû ” zikrini şahadet parmağını evladının alnına koyarak okuyanın evladı itaatkâr olur.
herkes tarafından sevilmek için ; 5 vakit namazdan sonra 319 kere ” Ya Şehîd celle celâlühû ” zikrine devam eden herkes tarafından sevilir.

Çocuğun huyunun güzelleşmesi için ; Sabah namazından sonra çocuk uyurken yüzüne doğru 21 kere “Ya Şehîd celle celâlühû” ism-i şerifini okuyup yüzüne üflerse çocuğun huyu Allah’ın izniyle

Asi ve isyan edenler için ; Ana-babaya karşı gelen kişinin veya eşine karşı isyan eden kadın veya erkeğe Ya Şehid ismi okunursa isyanları ve asilikleri geçer.

İtaatkar Olması için ; İsyankar kişiye her gün belirli aralıklarla 1001 defa Ya Şehid ismi okunup, Allah’dan itaatli olması istenirse; o kişi Allah’ın izniyle itaatkar olur.

Nefis Kötülükleriden kurtulmak için; Nefis ahlakının kötülüklerinden kendini korumaya alır.
Zulme uğrayan kişi için ; en az 41 gün süreyle 319 defa Ya Şehid ismini zikrederse zulumden kurtulur; zulmeden de cezasını Allah’ın izniylebulur. Eş Şehid, Ya Şehid esma-ül Hüsna’nın ismi şerifini miski amber, safran ve gül suyu ile vefki şerifi yazılırsa Allah’ın izni ile faydasını görür. Ya Şehid vefki şerifi yazılırken usulüne uygun yazılması gerekmektedir.


 • Fal üzerine, Kahve falı, Fincan falı, Niyet falı, Zar falı, Nohut ve bakla falı, El falı, Güneş falı, Evlilik falı, Aşk falı, Kürek kemiği falı, Yıldızname, Yıldızname falı, Tütsü falı, Su falı, Çingene tarotu, Katina falı, Melek tarotu falı, Peri tarotu falı, Osho Tarot falı, Zen Tarot falı, İskambil Tarot falı, İndigo tarot, Tao tarotu, Kuantum tarot, Tanrıça tarotu, Şaman tarotu, Peçete falı, Tesbih falı, Resim falı, Gizemli fal, El falı, Rune aşk falı, Rune taş falı, Kağıt falı, Mum falı, Küre falı, Kül falı, Taş falı, Bakla falı, Rumi Tarot falı, Remil kum falı, Ebced tarot falı, Pandül falı, Sarkaç falı, Yüzük falı, Cismani falı, Ateş falı, Kader falı, Melek falı, Yaşam koçluğu, İlişki koçluğu, Tılsım falı, Kozmik fal, Tepsi falı, Bilinçaltı temizleme, Horoskop, Kainat falı, Rüya yorumu, Bioenerji seansı, Çakra açma, Kurşun dökme, Üç döküm kurşun,

  Yıldızname, Kahve falı, Tarot Kartları

  7 Nisan 2022 tarinde tarafından yazıldı.
  Makaleye, 0 yorum. yapılmıştır.

    fal ve fal çeşitlerinden bazıları; Fal üzerine, Kahve falı, Fincan falı, Niyet falı, Zar falı, Nohut ve bakla falı, El falı, Güneş falı, Evlilik falı, Aşk falı, Kürek kemiği falı, Yıldızname, Yıldızname falı, Tütsü falı, Su falı, Çingene tarotu, Katina falı, Melek tarotu falı, Peri tarotu falı, Osho Tarot falı, Zen Tarot falı, İskambil Tarot falı, İndigo tarot, Tao tarotu, Kuantum tarot, Tanrıça tarotu, Şaman tarotu, Peçete falı, Tesbih falı, Resim falı, Gizemli fal, El falı, Rune aşk falı, Rune taş falı, Kağıt falı, Mum falı, Küre falı, Kül falı, Taş falı, Bakla falı, Rumi Tarot falı, Remil kum […]

 • Güvenilir medyum hocalar.net

  Güvenilir medyum hocalar.net

  13 Mayıs 2022 tarinde tarafından yazıldı.
  Makaleye, 0 yorum. yapılmıştır.

  Güvenilir medyum ve hoca arıyorum medyum hoca tavsiye sitemiz bu gün sizler için gerçek medyum olan kişi ve kişiler hakkında bilgiler medyumlar hakkında yazılar sunacaktır. gerçek hoca ve medyum demek en iyi başarılı medyumlar ofisi olan sabit telefonu olan medyumlardır. Medyum hoca tavsiye sitemiz insanların en çok aradıkları ve istedikleri büyüleri medyum hoca yorumlarınızdan tavsiye edilen bölumden sizden gelen gerçek ve yaşanmış hikayeleri görmektedir. insanların en çok merak ettikleri büyü gideni geri getirme erkek bağlama kız bağlama aşk vefk leri aşk büyüsü papaz büyüsü geri getirme duası en etkili aşk büyüsü en kuvvetli aşk büyüsü en iyi medyum hoca en […]