Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

+90 532 066 39 09

Yaşam Koçu Sedat Hoca

  • Mahalle: Moda
  • İlçe: Kadıköy
  • İl: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Posta Kodu: 34000
  • Listelenen: 21 Kasım 2018 16:40
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim1Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim2Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim3Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim4Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim5Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim6Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim7Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim8Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim9Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim10Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim11Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim12Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim13Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim14Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim15Yaşam Koçu Sedat Hoca - Resim16

Tanıtım:

Yaşam koçu SEDAT HOCA

Yurt içi ve yurt dışında rahmani yaşam koçu olarak oldukça ismi duyulmuş olan Sedat Hoca, İstanbul Kadıköy’de hizmet vermektedir.

Bu manevi ilimler alanında en az 40 yıllık deneyimi olan Sedat Hoca bu kadar ünlenmesinin aslında bir tesadüf olamadığı aşikardır. Güvenilir tabiri caizse El-Emin olarak bir çok kişi tarafından tercih edilen hoca olan Sedat Hoca Bu kadar tercih edilip ünlenmesinin tek nedeni de sonuç veren hoca, çözüm getirdiğine bağlamaktadır.

1979 yılından itibaren yaşam koçluğu yapan ve bu konuda en çok ünlülerin tercih ettiği manevi yaşam koçu Sedat Hoca işinde ve ilminde çok titizlikle hareket etmektedir. Şimdiye kadar bir çok kişinin yüzünün gülmesine ve hayatlarının yeni baştan değişmesine katkı sağlayan bir manevi yaşam koçu, gizli ilimler uzmanı, havas ilmi uzmanı ve bu ruhsal anlamda bir çok alanda çalışma yapmaktadır.

Çalışmalarının özü tamamiyle rahmani bir kaynak olan ve bunu ancak rahmanilerle sağlayan Sedat Hocanın şimdiye kadar binlerce danışanı ve binlerce tavsiye edildiği görülmektedir.

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da bir çok manevi işlerde gene tercih edilen manevi yaşam koçu olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

spirütiel, psişik güçler, kuantum, fizik, doğa üstü güç, öteki alem, sağlık, evlilik levitasyon, tılsım,

Yaşam koçu sedat hocadan sizlere mesaj: Niyeti kötu olanın, attığı ok kendine döner.

 

Sertifikalar


 

 

 

 

İletişim

WEB: www.sedathoca.com

Telefon: +90 532 066 39 09

 

Listing ID: 6165bf56042b6402

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yazıya Yorum bırakınız...hocalar