Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

+90505 070 73 34

Yasam Koçu Hafize Hoca

  • Mahalle: belirsiz
  • İlçe: kadıköy
  • İl: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Posta Kodu: 34000
  • Listelenen: 21 Kasım 2018 17:17
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim1Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim2Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim3Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim4Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim5Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim6Yasam Koçu Hafize Hoca - Resim7

Tanıtım:

Metafizik Uzmanı, Spiritüel yaşam koçu aynı zamanda havas ilmi uzmanı olan Hafize hoca uzun yıllardan beri sayısız insanları sorunlarından kurtarıp, kaliteli yaşamalarını sağlamaya yardımcı olan bir çalışma metodu sunmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil Dünyanın bir çok ülkesindeki insanların; bedensel olan rahatsızlıkları, migren, sebebi belli olmayan baş ağrılarının, madde bağımlılığı, panik atak, depresyon, kâbuslar, korkular, aile içi problemler, ikili ilişki sorunları, işsizlik, parasal sıkıntılar, şans ve kısmet açma, cinsel problemler, evlilik, yıldız yükseltme, nazardan ve negatif enerjilerden arındırma gibi aklınıza gelebilecek her türlü konularda dualar ve psişik gücüyle en kısa sürede çözüm sağlamaktadır.

Özellikle gideni geri getirme, sevgilileri birbirine bağlama, aşık etme, sevdiğine kavuşma, terkeden kişiyi geri döndürme, çalışmalarındaki başarısı ve kısa sürede en iyi sonucu verdiği için en fazla tercih edilen danışman hoca olmayı başarmıştır.

İsim analiz yaparak kişiye göre vefk ve tılsım hazırlayan Hafize hoca, burç ilimleri ve bio-enerji üzerindeki çalışmalara yoğunlaşan bu kadar meziyeti bir arada bulunduran ender hocalardandır. Nerede olursanız olun arayıp dertlerinize çözüm bulabilirsiniz.

 

WEB: http://www.medyumhafize.com

TEL +90505 070 73 34

Listing ID: 7735bf568ef4e50c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yazıya Yorum bırakınız...